Apie mus

Learn about our mission and vision.

Patikėję vertimus vetimų biurui ,,ProVertimai“  Jūs jausitės laisvai. Mes suprantame jūsų poreikius ir padėsime rasti geriausius sprendimus, pasiūlydami ivairių sričių vertimus. Paslaugų kainos priklauso nuo teksto tematikos, apimties ar kalbų kombinacijos. Verčiame tiek finziniams asmenims, tiek ir verslo bei vyriausybės įmonėms daugiau nei 40 kalbų kombinacijų įvairiose veiklos srityse. Mes galime užtikrinti kiekvieno vertimo projekto lingvistiškai ir stilistiškai nepriekaištingą vertimą. Nuolatiniams klientams ir didelės apimties užsakymams taikome nuolaidas, o sudariusiems sutartį – lankstesnes atsiskaitymo sąlygas. Mūsų tikslas – kokybiškai atliktas vertimas per trumpą laiką priimtiniausiomis kainomis.

Kokybė

Mums svarbu viską atlikti taip, kad klientas ir vėl sugrįžtų pas mus.

Kalbos

Mūsų tarptautinis vertėjų iš/į 40 kalbų tinklas mielai išvers jūsų tekstus į norimą kalbą.

Komanda

Mes – arčiausiai jūsų. Nes lygiai taip pat kaip ir jūs, suprantame ir vertiname kokybę.

Konsultacijos

Asmeniniai patarimai yra mūsų išskirtinės paslaugos dalis. Aptarkime jūsų vertimo užduotį ir suraskime geriausią sprendimą.

Mūsų misija

Siekiame, kad mūsų teikiamos paslaugos įkvėptų augti, skatintų pasitikėjimą savimi, teiktų pažinimo džiaugsmą ir naudos verslui bei padėtų drąsiai bendrauti su visu pasauliu. Mums svarbu viską atlikti taip, kad klientas ir vėl sugrįžtų pas mus.

Jūs viską sutvarkote žaibišku greičiu lyg jūsų įmonėje būtų įdarbintas etatinis notaras, o jūsų biuras būtų URM pastate. Dėkojame už darbus.

ArtūrasBELINTERTRANS-LIETUVA

Nuoširdžiai dėkojame jums už efektyvų, savalaikį, kvalifikuotą bendradarbiavimą teikiant vertimo paslaugas.

SimonaVšĮ „AURAVIVA“

Privatumo politika

Vertimų biuras „ProVertimai“ kaupia, tvarko ir saugo kai kuriuos klientų asmens duomenis siekiant užtikrinti sklandų bei kokybišką paslaugų teikimą. Klientų asmens duomenys naudojami tik su paslaugų ir pasiūlymų teikimu susijusiais tikslais, o juos nurodyti prašoma interneto svetainėje esančioje kontaktinėje arba užsakymo formoje. Visi pateikti duomenys kaupiami, tvarkomi ir saugomi šioje privatumo politikoje numatytais būdais ir tikslais bei grindžiami šiais principais:
• kontaktinėje ar vertimo užsakymo formoje nurodyti kliento asmens duomenys yra naudojami tik paslaugų teikimo tikslais (teikiant pasiūlymą ar paslaugą, rengiant sąskaitas ir kt.);
• nurodyti duomenys kaupiami ir saugomi nepažeidžiant asmens privatumo, ir negali būti atskleisti tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų Lietuvos Respublikos įstatymai arba klientas atsisakytų vykdyti savo finansinius įsipareigojimus;
• kliento duomenų tvarkymas atliekamas laikantis tai reglamentuojančių Civilinio kodekso ir duomenų apsaugos įstatymų;
• kliento asmens duomenys naudojami tik tiek, kiek yra būtina konkrečiai paslaugai ar pasiūlymui teikti;
• pateikti duomenys tvarkomi sąžiningai ir tik šią užduoti atlikti turinčių darbuotojų.
Jei tarp paslaugos teikėjo (vertimų biuro „ProVertimai“) ir kliento kyla ginčai, kurių nepavyksta išspręsti abipusiu susitarimu, jie bus sprendžiami teisės aktų numatyta tvarka.
Paslaugos teikėjas pasilieka teisę keisti Privatumo politikos nuostatus, tačiau įsipareigoja apie tai informuoti klientus.
Kilus klausimams ar neaiškumams, su paslaugos teikėju galima susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.