Paslaugos

ProVertimai - paprasta bendrauti

Vertimo ir lokalizacijos paslaugos yra mūsų verslo pagrindas.  Projektą laikome sėkmingu tik tada, kai mūsų klientai džiaugiasi rezultatais.

Konsultacijos

Asmeniniai patarimai yra mūsų išskirtinės paslaugos dalis. Aptarkime jūsų vertimo užduotį ir suraskime geriausią sprendimą.

Vertimai

Mūsų kompetencijos sritys: Teisė • Finansai • Medicina • Rinkodara ir reklama • Švietimas • Mokslas ir technologijos.

Apostilizavimas

Galime patvirtinti dokumentų nuorašus ir vertėjo parašo tikrumą, apostilizuoti ir legalizuoti dokumentus.

Kitos

Notarinis tvirtinimas. Redagavimas. Mobiliųjų programėlių lokalizavimas. Kurjerio paslaugos.

Mūsų vertėjai yra profesionalūs kalbininkai. Jie nėra studentai ar mėgėjai, norintys tik užsidirbti papildomai. Jiems rūpi jūsų produktas ar paslauga.

Vertimai

Jūs ir jūsų projektas visada esate svarbiausias prioritetas.

Sritys

Mes dirbame su daugelio sričių įmonėmis, įskaitant finansines, verslo, švietimo, pramogų, pramonės, vaistų, žmogiškųjų išteklių ir daugeliu kitų, kurioms reikalingos vertimo paslaugos.

Procesas

Kiekvienas projektas užbaigiamas trijų etapų procesu: vertimas, redagavimas ir korektūra. Trys etapai, kad projektą atliktume laiku ir užtikrintume tikslų ir profesionalų vertimą.

Kokybė

Siekiame, kad mūsų teikiamos paslaugos įkvėptų augti, skatintų pasitikėjimą savimi, teiktų pažinimo džiaugsmą ir naudos verslui bei padėtų drąsiai bendrauti su visu pasauliu. Mums svarbu viską atlikti taip, kad klientas ir vėl sugrįžtų pas mus.

Mūsų klientai ir partneriai gali pasikliauti mumis, nes visada laikomės pažadų.

ProVertimaikomanda

„ProVertimai“ padės išsiaiškinti jūsų poreikius ir rasti geriausius sprendimus.

Kiekviename proceso etape mums svarbu kuo didesnis skaidrumas, kad visada tiksliai žinotumėte, ką mes darome. Mes padedame jums pereiti nuolat kintančių standartų, taisyklių ir oficialių vertimo paslaugų reikalavimų džiungles. Tikslinės rinkos kalbos reikalavimai yra gerai žinomi ir mūsų vertėjams, tad patikėkite vertimus mums ir padėsime pasiekti bet kurią tarptautinę auditoriją.